KONST / Litografier / Färglitografi 12815160
nr 1281 5160
Maria Hillfon
(f. 1945), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 6/110. Motivet: 60x43 cm
Maria Hillfon, svensk målare, grafiker och textilkonstnär född 1945.
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 14 oktober 2019
kl 20:23:34
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr
400 kr
6
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
6
Maria Hillfon
Läs mer om Maria Hillfon